بسته بندی و حمل و نقل

جمع کردن و بسته بندی با دستگاه های جمع کن و حمل ونقل با پرسنل مجرب و سایل نقلیه مربوطه

پشتیبانی

پشتیبانی کامل محصولات به دلیل استفاده از مواد نو با تضمین

تحفیف ویژه

صبا پلاستیک برای مشتریان عزیز و خوش حساب تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است

ویژگی های محصول

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف صبا پلاستیک فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف از سالهای قبل در باباسلمان شهریار آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف با رعایت جداکثرترین موارد بهداشتی در راستای فرهنگ سازی استفاده صحیح از ظروف یکبار مصرف فعال است.

محصولات ما

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف با مناسب ترین قیمت ، آماده است تا محصولات خود را بصورت عمده و تک به سرتاسر کشور ارسال نماید.برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.
لیوان

لیوان

قاشق و چنگال

قاشق و چنگال

نایلون

نایلون

صبا پلاستیک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آخرین قیمت ها باخبر شوید

دیگران چه می گویند

طی چند سال همکاری با شرکت صبا پلاستیک ، از قیمت ها و کیفیت های بسیار خوب این شرکت راضی هستیم و مایلیم این همکاری را ادامه دهیم.

شرکت

مدیر

از اینکه با شرکت بسیار خوب صبا پلاستیک همکاری میکنم خوشحال هستم و با کمترین زمان ممکن میتوانم سفارش های خود را دریافت کنم

فروشگاه ظروف یکبار مصرف

فروشنده

ما تمامی ظروف یکبار مصرف خود را از شرکت صبا پلاستیک تهیه میکنیم.علاوه بر قیمت بسیار خوب ، کیفیت بالای نیز دارد که در گذشت زمان به هیچ وجه ظروف سست نشده

شرکت

مصرف کننده

برای مشاهده محصولات ظروف یکبار مصرف صبا پلاستیک به قسمت گالری عکس مراجه کنید و محصول مورد نظر را انتخاب کنید

مشتریان ما

صبا پلاستیک با افتخار اعلام می نماید که با عرضه حصولات با کیفیت بالا سعی داریم تا نظرات مشتریان خود را جلب نماییم.این از اهداف شرکت ما می باشد.